Home Nieuws uit Lombok Sporen in Arnhem Inloopavond Sporen in Arnhem - 15 juni
Inloopavond Sporen in Arnhem - 15 juni Afdrukken E-mailadres

Spoorwerkzaamheden Lombok - april 2010Er wordt volop gewerkt aan het spoor in onze wijk. Dat kan je niet ontgaan zijn.
ProRail organiseert een inloopavond om geïnteresseerden te informeren over onder andere de werkzaamheden, de planning en de bouwlogistieke route die betrekking hebben op onze wijk.

Zie ook www.prorail.nl/sporeninarnhem voor actuele informatie. 

Inloopavond Sporen in Arnhem
Datum: dinsdag 15 juni
Tijd: 18.30 - 20.30 uur
Plaats: Hotel Haarhuis (nabij het Centraal Station, centrumzijde)

 
 

Lombokse Plaatjes

Bestrijd spam klik hier

Deze website heeft cookies nodig om goed te kunnen functioneren en om je bezoek zo aangenaam mogelijk te maken. Om je te kunnen aanmelden zijn een tweetal cookies nu al geplaatst; deze bevatten geen persoonlijke informatie. Als je doorgaat met je bezoek aan deze site, kunnen er andere cookies geplaatst worden. Om cookies te verwijderen en uit te schakelen, zie de handleiding van je browser. Voor meer informatie over de cookies die we gebruiken en over hoe wij met persoonsgegevens omgaan, lees onze Privacyverklaring.

Verwijder deze mededeling door cookies van deze site te accepteren.